Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür arızalar şarj aletinin çok sık takılıp ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör onarımı arızalı girişin sahi girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tarz arızalar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu laptopunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır En son olarak bilgisayarlarınızı pili sökerek doğrudan adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Bir diğer kullanıcı hatası ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.